Οι υποψήφιοι Περιφερειάρχες Βορείου Αιγαίου & τα ονόματα των υποψηφίων

Τους υποψηφίους Περιφερειάρχες Βορείου Αιγαίου – με αλφαβητική σειρά – και τα ονόματα των υποψηφίων Περιφερειακών τους Συμβούλων παρουσιάζει το lesvosnews.gr

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΚΑΡΙΑΣ

 

1.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

 

2.ΜΑΡΩΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικόλαου -Μιλτιάδη

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ

 

1.ΑΠΟΣΤΡΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευάγγελου

 

2.ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

 

3.ΓΑΙΤΑΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Γεωργίου

 

4.ΓΟΥΔΕΛΛΗ ΑΝΝΑ του Χαράλαμπου

 

5.ΔΕΣΛΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του Φώτιου

 

6.ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χριστόφορου

 

7.ΙΝΤΖΙΡΤΖΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ [ΦΑΝΗ] του Χρήστου

 

8.ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του Δημητρίου

 

9.ΚΟΥΤΛΗ-ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΑ [ΠΕΠΗ] του Γεωργίου

 

10.ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ [ΜΠΑΜΠΗΣ] του Μιχαήλ

 

11.ΚΟΥΤΣΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεμιστοκλή

 

12.ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ [ΜΠΑΜΠΗΣ] του Νικολάου

 

13.ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ [ΕΥΑ] του Δημητρίου

 

14.ΠΑΝΤΕΡΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ [ΕΦΗ] του Ελευθερίου

 

15ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ [ΜΑΡΩ] του Διονυσίου

 

16.ΠΑΡΑΚΟΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

 

17.ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΤΕΡΠΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ [ΑΚΗΣ] του Παναγιώτη

 

18.ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου

 

19.ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του Ιγνατίου

 

20.ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

 

21.ΤΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

 

22.ΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη

 

23.ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Νικολάου

 

24.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Παναγιώτη

 

25.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΤΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Μιχαήλ

 

26.ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Θεόδουλου

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

 

 

1.ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ [ΡΟΜΙΝΑ] του Γεωργίου

 

2.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡ του Γεωργίου

 

3.ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στέφανου

 

4.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Εμμανουήλ

 

  1. ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΗ [ΜΕΛΙΝΑ] του Βασιλείου

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ

 

 

 

1.ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

 

2.ΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

 

3.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

4.ΖΗΜΕΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Ιωάννη

 

5.ΣΤΑΘΑΚΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου

 

6.ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευσταθίου

 

7.ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξιου

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ

 

 

 

1.ΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

2.ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΡΕΤΗ του Γεωργίου

 

3.ΜΠΑΛΟΜΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη

 

4.ΜΠΟΛΙΑ ΦΙΛΟΜΗΛΑ του Γεωργίου

 

5.ΜΠΟΛΙΚΑ ΑΝΝΑ του Πέτρου

 

6.ΡΟΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

 

7.ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου

 

8.ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Κωνσταντίνου

 

9.ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανάσιου

 

10.ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

 

11.ΧΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

 

 

Η Χριστιάνα Καλογήρου κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης το Σάββατο 4 Μαΐου 2019, τον φάκελο με τους 63 υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους του συνδυασμού «Εμείς για το Αιγαίο».

Αναλυτικά και ανά Περιφερειακή Ενότητα οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι είναι οι εξής:

 

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΚΑΡΙΑΣ

 

  1. ΓΕΝΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΜΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  3. ΤΣΙΑΝΤΗ-ΠΟΡΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

 

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ

 

  1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

  1. ΒΑΛΑΣΗ-ΣΓΟΥΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ (ΦΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΒΑΛΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

  1. ΒΑΤΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΒΕΝΕΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΒΕΡΒΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΕΡΜΟΛΑΟΥ

 

  1. ΓΙΑΒΡΙΜΗ ΚΟΡΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΓΟΜΟΥ ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΠΕΤΡΟΥ

 

  1. ΓΥΜΝΑΓΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΔΑΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

  1. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

 

  1. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

  1. ΚΥΡΑΤΖΗΣ-ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

 

  1. ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  1. ΜΠΕΡΙΣΤΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 

  1. ΠΑΠΙΟΜΥΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΠΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

  1. ΡΑΧΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ-ΤΟΜΠΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

 

  1. ΤΣΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ.  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

1.ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

2.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

3.ΓΡΑΓΡΑ ΑΘΗΝΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4.ΜΠΑΝΑΒΟΥ ΜΑΛΑΜΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

5.ΣΑΡΙΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ

 

1.ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΑΝΝΗ)  του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

2.ΒΑΡΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

4.ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

5.ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

6.ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

7.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

8.ΠΑΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

9.ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΝΕΖΙΝΙΩ (ΤΖΕΝΗ) του ΠΑΝΤΕΛΗ

 

10.ΤΖΕΒΡΕΝΗ ΦΛΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ

 

  1. ΑΘΗΝΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

2.ΒΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

3.ΒΙΤΕΛΛΑΣ ΦΙΛΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΒΟΡΡΙΑ-ΒΟΥΓΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

  1. ΒΡΑΤΣΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

6.ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

7.ΚΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ

 

  1. ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

9.ΛΕΓΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

 

  1. ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΣΕΡΑΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΣΥΡΡΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

 

  1. ΧΑΤΖΗΠΑΤΕΡΑ ΚΑΤΙΓΚΩ ΤΖΗΝ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ:

Ανταρσία στο Αιγαίο – Αντικαπιταλιστική Αριστερά

Υποψήφιος Περιφερειάρχης: Νίκος Μανάβης

 

 

 

Tον φάκελο με τη σύσταση του Συνδυασμού «Άλμα Ανάπτυξης για το Βόρειο Αιγαίο» με τους υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους στις αυτοδιοικητικές εκλογές της 26ης Μάιου κατέθεσε χθες Κυριακή στις 3.15 το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης ο Πρύτανης και επικεφαλής του Συνδυασμού Κώστας Μουτζούρης .

Tον φάκελο με τη σύσταση του  Συνδυασμού «Άλμα Ανάπτυξης για το Βόρειο Αιγαίο» με τους υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους στις αυτοδιοικητικές εκλογές της 26ης Μάιου κατέθεσε χθες Κυριακή στις 3.15 το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης ο Πρύτανης και επικεφαλής του Συνδυασμού Κώστας Μουτζούρης .

 

Το ψηφοδέλτιο  για το «Άλμα» των νησιών του Βορείου Αιγαίου αποτελείται από 63 υποψήφιους

 

 

 

ΙΚΑΡΙΑΣ

 

  1. Κόνδυλα Φρατζέσκα του Ευαγγέλου

 

  1. Μαρκάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

  1. Ρόζος Δημήτριος του Ευαγγέλου

 

Β. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

 

  1. Αδαλής Χαράλαμπος (Χάρης) τουΔημητρίου

 

  1. Αλατζάς Απόστολος του Ιγνατίου

 

  1. Αμβαζά Εριφύλη του Γεωργίου

 

  1. Αμερικάνος Παναγιώτης του Ιωάννη

 

  1. Αναγνώστου Πηνελόπη (Πόπη) τουΕυστρατίου

 

  1. Αντωνέλη​Αναστασία του Προκοπίου

 

  1. Αρώνης Κωνσταντίνος του Ευστρατίου

 

  1. Γέραλης Δημήτριος (Ζαχαριάς) τουΕυστρατίου

 

  1. Δήμου – Πάππου Βασιλική του Αργυρίου

 

  1. Δήσσος Μιχαήλ – Άνθιμος τουΕυστρατίου

 

  1. Καλλονιάτη Ελένη συζ. Παναγιώτη

 

  1. Καραγιάννη – Τσομπανέλλη​Αικατερίνη του Κωνσταντίνου

 

  1. Καραντώνης Παναγιώτης του Αθανασίου

 

  1. Κονταξής Βασίλειος (Λάκης) τουΓεωργίου

 

  1. Κοτσώνης Ελευθέριος του Ιωάννη

 

  1. Κουρσουμπάς Δημήτριος (Τάκης) τουΕυστρατίου

 

  1. Κουφέλος​ Παναγιώτης (Πανάγος) τουΜιχαήλ

 

  1. Κρικλάνη Αγγέλα (Λίτσα) του Δημητρίου

 

  1. Κωστής Θεόφιλος του Παρασκευά

 

  1. Λεωνιδάκη Κωνσταντίνα (Ντίνα) τουΧρήστου

 

  1. Πολυπαθέλλης Μιχαήλ τουΚωνσταντίνου

 

  1. Σίμου – Γκρέκα​ Αντωνία του Διονυσίου

 

  1. Ταλλάς Νικόλαος του Χρήστου

 

  1. Ταμβακέλλης Μιχαήλ του Θεοδώρου

 

  1. Τσαγκάρης Βασίλειος του Παναγιώτη

 

  1. Τσακυρέλλη – Σαπουνά Ζαχαρούλα τουΠαναγιώτη

 

  1. Χατζηκομνηνός​ Αριστείδης (Άρης) του Γεωργίου

 

Γ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

  1. Βλάττας – Λαμπρινός Άγγελος τουΑναστασίου

 

  1. Κανταράς Στυλιανός του Τριανταφύλλου

 

  1. Λαντούρης​ Παναγιώτης (Πάνος) τουΧαραλάμπους

 

  1. Μάρκου Ζαφειρώ (Ρούλα) του Γεωργίου

 

  1. Ταραράκη – Τσινοπούλου Αναστασία – Παναγιώτα (Νατάσα) του Φωτίου

 

Δ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΟΥ

 

  1. Αμυρσώνη ​Βασιλεία (Βάσω) τουΓιακουμή

 

2​. Βασιλείου Νικόλαος τουΒασιλείου​

 

  1. Zέπου – Αξιώτη Άννα του Κοσμά

 

  1. Κυδωνιεύς​Στέλιος του Γεωργίου

 

  1. Κωνσταντινίδης Πολυκράτης τουΕμμανουήλ

 

  1. Κώτη Φωτεινή – Αικατερίνη του Ηλία

 

  1. Κώτσης Θανάσης του Κώστα

 

  1. Λουκά – Κοντορούδα Αικατερίνη τουΝικολάου

 

  1. Μαρνέρου – Γιαγιά Αρχοντούλα τουΣταύρου

 

  1. Πανουράκης Βασίλειος του Ηλία

 

  1. Χουσά – Πλασταργιά Ειρήνη τουΛάμπρου

 

Ε. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ

 

  1. Αγιασμάτη Σοφία του Σωτηρίου

 

2​. Αθάνατος – Καζάνας​Ιωάννης τουΑντωνίου

 

  1. Αμέντας Κωνσταντίνος του Αντωνίου

 

  1. Βρουλής Παντελής του Κωνσταντίνου

 

  1. Λω Μαρκέλλα του Γεωργίου

 

  1. Μιχάλα Ελένη του Αλεξάνδρου

 

  1. Μπιλιράκη​ Χριστίνα του Κωνσταντίνου

 

  1. Μπουγδάνος Παντελής του Γεωργίου

 

  1. Μπουρνιά Ευγενία του Σίμου

 

  1. Νύκτας Νικόλαος του Παναγιώτη

 

  1. Παπαδόπουλος​Γεώργιος του Φωτίου

 

  1. Πλατίγκου –Σύλλα Αρχοντία τουΓεωργίου

 

  1. Σέργης Χριστόφορος του Στυλιανού

 

  1. Τόπακα Αγγελική του Εμμανουήλ

 

  1. Τριπολίτη – Συρρή Αικατερίνη τουΑναστασίου

 

  1. Τσαπάλας Νικόλαος του Μιχαήλ

 

  1. Τσούρου​Βασιλική του Φανουρίου

 

 

 

Και με την  βούλα πλέον «Συμπαράταξη Πολιτών για το Βόρειο  Αιγαίο»

Κατατέθηκε και επισήμως πλέον η υποψηφιότητα του Γιάννη Σπιλάνη για την θέση του περιφερειάρχη , με τον συνδυασμό «Συμπαράταξη Πολιτών για το Βόρειο Αιγαίο». Το απόγευμα  της Κυριακής 5/5,  ο κ. Σπιλάνης συνοδευόμενος από την Μαρία Νικολάρα και τον Μιχάλη Μπάκα, προσήλθαν στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης,  όπου κατέθεσαν όλα τα απαραίτητα έγγραφα  που αφορούν το  συνδυασμό  μας , ώστε να ολοκληρωθεί και η τυπική διαδικασία ανακήρυξης της υποψηφιότητας του επικεφαλής  και των υποψηφίων περιφερειακών συμβούλων.

 

Στη σχετική απόφαση περιλαμβάνονται συνολικά 63 ονόματα  υποψηφίων ως εξής:

 

27 υποψήφιοι στη περιφερειακή ενότητα  Λέσβου .

17 υποψήφιοι στη Χίο.

11 υποψήφιοι στη Σάμο.

5 υποψήφιοι στη Λήμνο.

3 υποψήφιοι στη Ικαρία.

 

Η ποσόστωση μεταξύ ανδρών –γυναικών είναι 37-26 αντίστοιχα.

 

Αναλυτικά  η  πλήρης λίστα των ονομάτων των υποψηφίων.

 

 

 

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΔΗΛΩΣΗ

 

Του ΙΩΑΝΝΗ ΣΠΙΛΑΝΗ του ΠΑΝΟΥ, εκλογέα δημότη του Δήμου Λέσβου της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου, κατοίκου Μυτιλήνης, υποψηφίου Περιφερειάρχη Βορείου Αιγαίου.

 

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΛΕΣΒΟΥ

 

Σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 18 του ν. 3852/2010, ΔΗΛΩΝΩ ότι μαζί με τους παρακάτω αναφερόμενους υποψηφίους, που με αντίστοιχες γραπτές δηλώσεις τους επισυναπτόμενες στην παρούσα αποδέχονται τη συμμετοχή τους σ’ αυτόν, καταρτίσαμε συνδυασμό, υποψηφίου Περιφερειάρχη & Περιφερειακών Συμβούλων.

 

Ο Συνδυασμός θα συμμετάσχει στις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 για την Ανάδειξη Περιφερειάρχη & Περιφερειακών Συμβούλων.

 

Το όνομα του Συνδυασμού είναι “ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ” και σαν έμβλημα έχει τρείς ανθρώπινες φιγούρες συνδεδεμένες κεντρικά σε έναν έλικα ενώ φέρει και το όνομα του συνδυασμού.

 

Ο Συνδυασμός έχει ως εξής:

 

Ιωάννης Σπιλάνης του Πάνου, Υποψήφιος Περιφερειάρχης Βορείου Αιγαίου.

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΚΑΡΙΑΣ

 

Γαγλία Ειρήνη του Νικολάου

 

Γιαννίρης Ηλίας του Κωνσταντίνου

 

Κονταξοπούλου Κυριακούλα του Σταματίου

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

 

Βαμβουρέλλης Παναγιώτης του Ευστρατίου

 

Βασίλας Βασίλειος του Δημητρίου

 

Βατή Μαρία του Θεοδώρου

 

Βουνατσής Ευστράτιος του Παράσχου

 

Γλιγλής Γρηγόριος του Κωνσταντίνου

 

Ζαχαριάδης Δημήτριος του Αναστασίου

 

Ζορμπάς Γεώργιος του Προκοπίου

 

Καλάργαλης Αριστείδης του Ιωάννη

 

Καραβασίλης Σταύρος του Αντωνίου

 

Λογγίου Κλεονίκη του Βασιλείου

 

Μαρμαρινός Αθανάσιος του Σωκράτη

 

Μιχαλέλη Ειρήνη του Μιχαήλ

 

Μπάκας Μιχαήλ του Σταύρου

 

Μπερτένης Σταύρος του Παναγιώτη

 

Νικολάου Ευστράτιος του Νικήτα

 

Νικολάρα Μαρία του Εμμανουήλ

 

Παλιβάνη Αγγελική του Σταύρου

 

Παριανός Αριστείδης του Βασιλείου

 

Παυλής Σπυρίδων Μύρων του Ιωάννη

 

Πιπεράς Σπυρίδων του Βασιλείου

 

Πιτσιλαδής Ηρακλής του Νικολάου

 

Συρέλλης Εμμανουήλ του Ιωάννη

 

Τεντόμας Βασίλειος του Στυλιανού

 

Τσουκαλά Άννα του Γεωργίου

 

Χατζηδιάκος Παναγιώτης του Αγγέλου

 

Χούμη Μαρία του Βασιλείου

 

Ψυρούκη Κωνσταντίνα του Ιωάννη

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

Βρακατσέλη Σοφία του Ιωάννη

 

Γκραιπέν Μαρτίν του Ρενέ

 

Μάκος Χρήστος του Αθανασίου

 

Σκούρας Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

 

Χατζηαντωνάκη Ιωάννα του Ιπποκράτη

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΟΥ

 

Δανούσης Γεώργιος του Μιχαήλ

 

Δερμετζή Ελπινίκη του Πλάτωνος

 

Δραπανιώτης Μανουήλ του Σοφιανού

 

Καλομοίρης Πέτρος του Σταύρου

 

Κάρλας Εμμανουήλ του Νικολάου

 

Κουτσοδόντης Γεώργιος του Εμμανουήλ

 

Κυριαζής Κωνσταντίνος του Μανουήλ

 

Λουκαδάκης Ιωάννης του Μανουήλ

 

Μαρκοπούλου Πηνελόπη του Κωνσταντίνου

 

Μήλιου Αναστασία του Παναγιώτη

 

Ξάνθος Αλέξανδρος-Άρης του Ελευθερίου-Φιλήμονα

 

 

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ

 

Αργυρούδη Αγλαΐα του Ζαχαρία

 

Βαρλάς Μιχαήλ του Διογένη

 

Βελλιανίτης Παρασκευάς του Κωνσταντίνου

 

Ζουμής Χρυσοβαλάντης του Παντελή

 

Καλογερά (Μιχαλοπούλου) Βασιλική του Γεωργίου

 

Κατσαρού Ελένη του Αντωνίου

 

Κουντουριάδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

Μανιτσούδη Ελευθερία του Γεωργίου

 

Μαυρογιάννης Γεώργιος του Ιωάννη

 

Ρικανιάδης Νικόλαος του Γεωργίου

 

Σαραντινίδου Μαρία του Νικολάου

 

Σιδέρη Ευαγγελία του Δημοσθένη

 

Τσεσμετζή Αργυρώ του Ισιδώρου

 

Φρατζέσκου Αθηνά του Νικολάου

 

Χαζάκης Σπυρίδων του Μιχαήλ

 

Χαλάτση Φιλία του Νικολάου

 

Χρυσούλη Ζαφειρούλα του Στέφανου

 

Ο Yποψήφιος Περιφερειάρχης

 

ΣΠΙΛΑΝΗΣ Ιωάννης του Πάνου

 

 

 

ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΑΣΣΟΥ Υποψήφιος Περιφερειάρχης

 

Εκλογική Περιφέρεια Ικαρίας

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΓΛΑΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΛΑΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λέσβου

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΑΝΔΡΗ – ΡΑΦΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΑΝΘΥΠΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΑΝΤΩΝΑ – ΒΟΥΓΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΑΡΧΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΒΟΥΛΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΓΙΑΝΝΟ ΜΑΡΣΕΛΝΤ του ΜΙΧΑΛ

 

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΚΝΑΒΑΤΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

 

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

 

ΚΑΡΑΤΖΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΚΟΜΝΗΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

 

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

ΛΥΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΜΠΟΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΝΤΙΝΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

ΣΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΥΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΧΥΔΕΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λήμνου

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΑΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΚΑΙΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΖΩΝΤΟΣ

 

ΠΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΖΩΝΤΟΣ – ΣΠΥΡΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Σάμου

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΜΗΤΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΒΙΓΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΒΡΥΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

 

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΠΑΝΤΑΠΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΣΚΡΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Χίου

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

 

ΑΜΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

ΔΙΑΚΟΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

ΚΑΚΑΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΜΑΡΙΓΩ του ΜΙΧΑΗΛ

 

ΚΟΥΝΟΥΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ

 

ΜΟΡΦΟΥΛΗ – ΝΤΟΥΣΛΑΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΞΥΛΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΠΑΛΗΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΑΡΡΗ – ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΣΑΤΡΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

Το Σάββατο 4 Μαΐου,  ήταν μια ιδιαίτερα συμβολική ημέρα, με την κατάθεση του ψηφοδελτίου του συνδυασμού «ΤΟΛΜΑΜΕ για το Βόρειο Αιγαίο», με επικεφαλής τον υποψήφιο Περιφερειάρχη Βορείου Αιγαίου Παναγιώτη Χριστόφα.

 

Νέοι άνθρωποι, άλλα και έμπειροι στο χώρο της αυτοδιοίκησης, με ενεργό συμμετοχή στα κοινά του τόπου τους, ενώνουν τις δυνάμεις τους για να υλοποιήσουν το κοινό όραμα: να μπουν ξανά τα νησιά του Βορείου Αιγαίου σε πορεία ανάπτυξης, να σταματήσει η ερήμωση τους και να γίνουν τόπος ελκυστικός για τους κατοίκους και τους επισκέπτες τους.

 

Οι υποψήφιοι και υποψήφιες του συνδυασμού «ΤΟΛΜΑΜΕ για το Βόρειο Αιγαίο» είναι οι:

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΚΑΡΙΑΣ

 

ΜΕΛΙΓΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΧΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

 

ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΑΓΙΑΣΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΒΑΚΙΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΚΟΥΣΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΔΗΜΗΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΙΓΝΑΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΚΟΒΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΜΕΛΕΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΜΙΧΑΛΑΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΠΙΤΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΠΡΟΒΕΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

 

ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

ΚΟΝΤΟΛΑΜΠΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΣΑΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΥΦΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΟΥ

 

ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΔΗΜΗΤΡΕΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ

 

ΖΟΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΖΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΘΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΛΕΜΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

 

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

 

ΤΣΕΡΕΠΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ

 

ΑΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΒΕΖΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΚΟΤΣΩΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΖΥΓΛΑΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

 

ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΜΠΑΧΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΞΗΝΤΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

 

ΠΑΪΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΠΑΡΘΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΣΙΧΛΑ ΑΝΕΖΟΥΛΑ (ΑΝΕΖΑ) του ΛΟΥΚΑ

ΟΤΑ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ, ΕΚΛΟΓΕΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ, ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ


ΕΓΓΡΑΦΗ NEWSLETTER

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!