Αιφνιδιαστική ανακοίνωση των ονομάτων των αντιπεριφερειαρχών Τρίτη βράδυ Π. ΑΤΤΙΚΗΣ: ΜΕ ΝΙΚΗ ΠΑΣΟΚ ΕΛΗΞΕ Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΓΟΥΡΟ Επιλογές Ιπποκράτους, Μαξίμου και οι οκτώ, πέντε εκ των οποίων ονόματα-έκπληξη

Πλήρης ήταν η επικράτηση του ΠΑΣΟΚ στη σύγκρουση με τον υποψήφιο περιφερειάρχη Αττικής Γιάννη Σγουρό*, καθώς και οι οκτώ επιλογές των αντιπεριφερειαρχών τα ονόματα των οποίων ανακοινώθηκαν αιφνιδιαστικά (δύο ημέρες πριν λήξει η προθεσμία που η ίδια η Ιπποκράτους είχε δώσει για την Πέμπτη) το βράδυ της Τρίτης, ήταν επιλογές της Ιπποκράτους και του Μεγάρου Μαξίμου.

Λίγο νωρίτερα είχε ενημερωθεί και ο υποψήφιος του ΠΑΣΟΚ για την Περιφέρεια Αττικής (ο οποίος εφόσον ο συνδυασμός του «Αττική: με έργο πάμε μπροστά» κερδίσει τις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου, θα ορίσει τους τρεις θεματικούς αντιπεριφερειάρχες και τον πρόεδρο του περιφερειακού συμβουλίου) από το γραμματέα του κόμματος Μιχάλη Καρχιμάκη.
 
Είναι δε χαρακτηριστικό ότι στη λίστα με τους οκτώ αντιπεριφερειάρχες δεν περιλαμβάνονται τα ονόματα των Παναγιώτη Φασούλα και Γρηγόρη Φελώνη για τους οποίους σύμφωνα με πληροφορίες ο κ. Σγουρός είχε θέσει από την αρχή βέτο.

Πέντε ονόματα – έκπληξη….

Μάλιστα, οι πέντε εξ’ αυτών είναι ονόματα – έκπληξη που δεν είχαν ακουστεί καθόλου μέχρι σήμερα:
Πρόκειται για:

– Την Άννα Παπαδημητρίου Τσάτσου, κόρη του Συνταγματολόγου Δημήτρη Τσάτσου και χήρα του πρώην βουλευτή του ΠΑΣΟΚ και επίσης καθηγητή του Συνταγματικού Δικαίου Γιώργου Παπαδημητρίου, τη δικηγόρο (εργάζεται στη Νομική Υπηρεσία της Euobank)  στον Κεντρικό Τομέα

– Toν πρώην πρόεδρο της ΟΛΜΕ Κώστα Μανιάτη ο οποίος είναι κάτοικος Χαλανδρίου, στο Βόρειο Τομέα

– Την Μαρία Καρακλιούμη, πρώην αναπληρώτρια εκπρόσωπο Τύπου του ΠΑΣΟΚ και νυν γραμματέα του Τομέα Τύπου και ΜΜΕ η οποία προέρχεται επαγγελματικά από το χώρο των δημοσκοπήσεων και της πολιτικής ανάλυσης και είναι κάτοικος Αργυρούπολης, στο Νότιο Τομέα

– Τον Κώστα Παπαντωνίου , Οικονομολόγο, Εκπαιδευτικό, Αντιπρόεδρο της ΑΔΕΔΥ, στο Δυτικό Τομέα

– Την Χρυσάνθη Κισκήρα, Επισκέπτρια Υγείας, Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου ΠΑΣΟΚ και κάτοικο Γλυκών Νερών για την Ανατολική Αττική

….Και τα τρία «στανταρντ»

Οι υπόλοιποι τρεις είναι πρόσωπα τα οποία «έπαιζαν» (http://www.aftodioikisi.gr/content/8381)

Πρόκειται για:

– Το δημοσιογράφο Δημήτρη Κατσικάρη, πολιτικό φίλο του Κώστα Λαλιώτη για τα Νησιά του Αργοσαρωνικού

– Τον πρώην δήμαρχο Κορυδαλλού Στέφανο Χρήστου, ο οποίος διατηρεί πολύ καλές σχέσεις με τον υποψήφιο του ΠΑΣΟΚ για το Δήμο Πειραιά Γιάννη Μίχα, για τον Πειραιά

– Τη Σταυρούλα Δήμου, αντινομάρχη Δυτικής Αττικής και παλαιά συνεργάτιδα του Θεόδωρου Πάγκαλου, με μεγάλη θητεία στην Αυτοδιοίκηση, στη Δυτική Αττική. 

Τέλος να σημειωθεί, ότι ο Γ. Σγουρός παρουσίασε και τους 100 πρώτους υποψήφιους περιφερειακούς συμβούλους του συνδυασμού του «Αττική: Με έργο πάμε μπροστά».

Πιο αναλυτικά: ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΗΜΟΙ: Αθηναίων, Βύρωνα, Γαλατσίου, Δάφνης & Υμηττού, Ζωγράφου, Ηλιούπολης, Καισαριανής, Ν. Φιλαδέλφειας και…
Ν. Χαλκηδόνας


1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ:  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Δ.Ε.Η.
2 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ:
 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ:  Δ/ΝΤΗΣ ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΛΙΛΙΚΑ:  ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ:  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
6 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ:  ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
7 ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ:  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ:  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
9 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ:  ΑΘΛΗΤΗΣ
10 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ:  ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
11 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Ε.Τ.Ε.
12 ΚΑΖΔΑΓΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
13 ΚΑΨΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ:  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
14 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ:  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ι.Κ.Α.
15 ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ο.Α.Ε.Ε.
16 ΚΥΡΑΪΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
17 ΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛ.ΤΑ.
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛ.ΤΑ.
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
20 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
21 ΜΠΑΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
22 ΜΠΕΝΑΔΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
23 ΜΠΟΡΛΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
24 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
25 ΠΕΡΝΑΚΙΔΟΥ-ΧΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ
26 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
27 ΡΑΣΣΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ο.Π.Α.Π.
28 ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
29 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
30 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΡΕΟΠΩΛΩΝ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ
31 ΦΕΡΦΕΛΗ ΦΑΝΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ι.Κ.Α.
32 ΧΟΛΕΒΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ: Αγ. Παρασκευής, Αμαρουσίου, Βριλησσίων, Ηρακλείου, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης & Πεύκης, Μεταμόρφωσης, Ν. Ιωνίας, Παπάγου & Χολαργού, Πεντέλης, Φιλοθέης & Ψυχικού, Χαλανδρίου

 

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2 ΚΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΕΡΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

4 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

5 ΚΥΡΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ

6 ΚΟΥΡΣΟΥΜΗ ΦΙΛΟΜΗΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7 ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΣ

8 ΝΤΟΥΡΗ ΣΙΣΣΥ ΣΥΝΤΑΞ. ΟΤΕ

9 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

10 ΤΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

11 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

ΔΗΜΟΙ: Αγίου Δημητρίου, Αλίμου, Γλυφάδας, Ελληνικού & Αργυρούπολης, Καλλιθέας, Μοσχάτου & Ταύρου, Ν. Σμύρνης, Π. Φαλήρου

 

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

3 ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

5 ΑΝΑΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΠ

6 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

7 ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

8 ΒΛΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

9 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Ο.Λ.Π.

10 ΓΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

11 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

12 ΖΕΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ

13 ΛΟΥΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

14 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

15 ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ε.Α.Σ.

16 ΣΠΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

17 ΣΤΡΑΚΟΣΑ ΦΩΤΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

18 ΤΑΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΥΝΤ.ΟΤΕ

19 ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

20 ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ: Αγ. Βαρβάρας, Αγ. Αναργύρων & Καματερού, Αιγάλεω, Ιλίου, Περιστερίου, Πετρούπολης, Χαϊδαρίου

 

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΑΤΡΟΣ

2 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

3 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΟΣ

5 ΕΡΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

7 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛ.

8 ΜΠΑΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9 ΜΠΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

10 ΣΑΜΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ

11 ΤΣΙΜΡΟΓΛΟΥ-ΠΕΤΙΝΗ ΜΑΚΡΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

12 ΧΑΧΟΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

13 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΙ: Κερατσινίου & Δραπετσώνας, Κορυδαλλού, Νίκαιας & Αγ. Ιωάννη Ρέντη, Πειραιώς, Περάματος

 

1 ΑΡΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ

2 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

3 ΔΙΑΘΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4 ΔΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

5 ΚΑΛΗΩΡΑΣ ΘΑΝΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

6 ΚΑΡΒΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ

7 ΜΑΝΤΖΙΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΕΤΡΟ

8 ΜΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

9 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

10 ΜΠΟΚΟΤΑ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

11 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

12 ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ

13 ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛ.-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΘΕΛ – ΟΑΣΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΗΣΩΝ

ΔΗΜΟΙ: Αγκιστρίου, Αίγινας, Κυθήρων, Πόρου, Σαλαμίνας, Σπετσών, Τροιζηνίας, Ύδρας

 

1 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ: Αχαρνών, Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης, Διονύσου, Κρωπίας, Λαυρεωτικής, Μαραθώνος, Μαρκοπούλου Μεσογαίας, Παιανίας, Παλλήνης, Ραφήνας & Πικερμίου, Σαρωνικού, Σπάτων & Αρτέμιδος, Ωρωπού

 

1 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

3 ΖΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΗΣ

4 ΚΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ι.Κ.Α.

6 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

7 ΝΤΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

8 ΣΜΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΠΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΕΙΟ “Η ΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ”

9 ΤΣΟΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

10 ΤΣΟΥΠΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Δ.Ε.Η.

Για το προηγούμενο ρεπορτάζ σχετικά  με την ανακοίνωση των ονομάτων κάντε κλικ εδώ: http://www.aftodioikisi.gr/content/8450

* Για να διαβάσετε προηγούμενο ρεπορτάζ σχετικά με τη σύγκρουση ΠΑΣΟΚ – Σγουρού κάντε κλικ εδώ: http://www.aftodioikisi.gr/content/8381 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ