Ποιοι εκλέγονται στο περιφερειακό συμβούλιο Νοτίου Αιγαίου -Όλη η σταυροδοσία

  • Απο stergios
  • 1 Ιουνίου 2019 - 09:58
  • Comments Off

Με 4228 ψήφους προτίμησης ο περιφερειακός σύμβουλος κ. Χρήστος Ευστρατίου της παράταξης “Μπροστά το Νότιο Αιγαίο” με επικεφαλής τον κ. Γιώργο Χατζημάρκο, αναδείχτηκε πρώτος στην προτίμηση του εκλογικού σώματος στο Νότιο Αιγαίο μετά την ολοκλήρωση της καταμέτρησης των ψήφων από τα Πρωτοδικεία Σύρου και Ρόδου.

Ο κ. Ευστρατίου επιβραβεύτηκε για την προσφορά του στα νησιά και δεν είναι τυχαίο ότι στην κεντρική προεκλογική ομιλία του ο κ. Χατζημάρκος τον αποκάλεσε «ελβετικό σουγιά» καθώς ήταν πάντα κοντά του για να δίνει λύσεις σε κάθε πρόβλημα της καθημερινότητας των νησιών που ανέκυπτε.

Συμπορεύεται με τον κ. Γιώργο Χατζημάρκο πάνω από μια 10ετία.

Ο επιχειρηματίας κ. Ευστρατίου γεννήθηκε στις 3/3/1965 στη Ρόδο. Διετέλεσε Σύμβουλος της Δημοτικής Κοινότητας Ρόδου από το 2011 μέχρι και 31/8/2014
Είναι μέλος της Διοίκησης του Επιμελητηρίου Δωδεκανήσου συνεχώς από το 2006 μέχρι και σήμερα. Οικονομικός Επόπτης της Δωδεκανησιακής Εταιρείας Ανάπτυξης και Προόδου ΔΕΤΑΠ, του Επιμελητηρίου Δωδεκανήσου από το 2010 μέχρι και σήμερα. Διετέλεσε Ταμίας του Συλλόγου Εθελοντών Αιμοδοτών, από το 2012εως 2014 και επί 3 χρόνια διοικητικό μέλος του «ΔΙΑΓΟΡΑ», έφορος μπάσκετ, μέχρι και τον Σεπτέμβριο του 2013.

Είναι Περιφερειακός Σύμβουλος από την 1η Σεπτεμβρίου 2014 και εντεταλμένος σύμβουλος Εμπορίου & Ανάπτυξης και Επιχειρησιακής Ετοιμότητας αλλά και Αντιπρόεδρος Οικονομικής Επιτροπής.

Η νέα σύνθεση του Περιφερειακού Συμβουλίου
Με βάση τα στοιχεία που συγκεντρώθηκαν από τα δύο Πρωτοδικεία η σύνθεση του νέου Περιφερειακού Συμβουλίου έχει ως εξής:

ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ

Περιφερειάρχης κ. Γιώργος Χατζημάρκος

9 έδρες στην Ρόδο

  1. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 4228
  2. ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 3621
  3. ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3591
  4. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3203
  5. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 3118
  6. ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 3116
  7. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2976
  8. ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2851
  9. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2673

4 έδρες στην Κω

  1. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 2812
  2. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2541
  3. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΩΤΗΡΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 2146
  4. ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1934

2 έδρες στην Κάλυμνο

  1. ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3492
  2. ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 2692

1 έδρα στην Κάρπαθο

  1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 1463

1 έδρα στην Σαντορίνη

  1. ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2483

1 έδρα στην Πάρο

  1. ΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3259

1 στην Μήλο

  1. ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1734

1 έδρα στην Μύκονο

  1. ΜΠΡΙΓΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3142

2 έδρες στην Νάξο

  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 4032
  2. ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 953

1 έδρα στην Κέα

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 699

1 έδρα στην Ανδρο

  1. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1775

1 έδρα στην Τήνο

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΑΣΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 3486

2 έδρες στην Σύρο

  1. ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2936
  2. ΔΑΔΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1397

 

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ

8 έδρες στην Ρόδο

  1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΛΥΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
  2. ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3790
  3. ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 3211
  4. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 2878
  5. ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ 2849
  6. ΣΑΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2721
  7. ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2633
  8. ΠΑΓΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2511

2 έδρες στην Κω

  1. ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1515
  2. ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1131

1 έδρα στην Κάλυμνο

  1. ΣΤΑΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2942

2 έδρες στη Σύρο

  1. ΠΑΠΙΤΣΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1596
  2. ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1351

1 έδρα στην Νάξο

  1. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1666

1 έδρα στην Σαντορίνη

  1. ΜΑΪΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1509

1 έδρα στην Μύκονο

  1. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 391

1 έδρα στην Μήλο

  1. ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1118

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

 1 έδρα στην Ρόδο

  1. ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

1 έδρα στην Σαντορίνη

  1. ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 541

1 έδρα στην Πάρο

  1. ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 637

 

ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

1 έδρα στην Ρόδο

  1. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

1 έδρα στην Κάλυμνο

  1. ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ 517

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ

ΑΙΓΑΙΟΥ

1 έδρα στην Ρόδο

  1. ΑΤΤΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ-ΜΙΧΑΗΛ

έδρα στην Κάλυμνο

  1. ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΡΟΥΣΕΤΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΗ 182

 

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 36

Εκλογική Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Άνδρου

1 ) ΓΚΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 138

2 ) ΖΑΦΕΙΡΗ (ΧΑΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

Θήρας

3 ) ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 175

4 ) ΔΑΜΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148

5 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 118

Καλύμνου

6 ) ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΡΟΥΣΕΤΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΗ 182

7 ) ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 166

8 ) ΤΥΡΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126

9 ) ΕΛΛΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119

10 ) ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΑΨΥΛΗ του ΣΚΕΥΟΥ 103

11 ) ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 93

Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

12 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΙΝΙΤΣΑ του ΜΗΝΑ 52

Κέας-Κύθνου

13 ) ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 33

Κω

14 ) ΠΑΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 181

15 ) ΑΤΤΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 116

16 ) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 108

17 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 108

18 ) ΣΑΡΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 94

19 ) ΠΕΤΜΕΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38

Μήλου

20 ) ΑΤΤΙΤΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43

21 ) ΛΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 38

Μυκόνου

22 ) ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 105

23 ) ΑΤΤΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ-ΜΙΧΑΗΛ 38

Νάξου

24 ) ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 180

25 ) ΜΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23

26 ) ΣΑΜΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΚΕΥΟΥ 16

Πάρου

27 ) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 126

28 ) ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 81

Ρόδου

29 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 380

30 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 338

31 ) ΚΡΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 253

32 ) ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 248

33 ) ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 208

34 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 199

35 ) ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΡΡΙΚΟΥ 191

36 ) ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 189

37 ) ΜΑΝΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177

38 ) ΓΚΡΙΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 151

39 ) ΠΕΤΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ 144

40 ) ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 110

41 ) ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 106

42 ) ΚΑΛΟΤΑΝΤΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 96

43 ) ΤΖΕΛΕΠΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 93

44 ) ΚΑΦΦΕΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 85

Σελίδα 1 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

45 ) ΠΑΝΑΓΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 75

46 ) ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 70

47 ) ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60

48 ) ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΑΝΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58

Σύρου

49 ) ΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 125

50 ) ΛΟΥΔΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 108

51 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 55

52 ) ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48

Τήνου

53 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 24

Σελίδα 2 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Καταχωρημένα _________ıΤμήματα 36

Εκλογική Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Άνδρου

1 ) ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗMΗΤΡΙΟΥ 85

2 ) ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 76

Θήρας

3 ) ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 541

4 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 112

5 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΥ ΕΚΑΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69

6 ) ΓΙΑΡΑΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68

7 ) ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

Καλύμνου

8 ) ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΜΜΑ 300

9 ) ΡΗΓΑΣ ΜΙΚΕΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 227

10 ) ΓΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 212

11 ) ΚΟΤΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 188

12 ) ΜΑΪΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΜΕΛΗ 167

13 ) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89

14 ) ΛΙΒΥΔΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 75

15 ) ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 68

Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

16 ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 30

17 ) ΣΑΚΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ( ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

Κέας-Κύθνου

18 ) ΜΑΝΕΣΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 128

19 ) ΜΠΙΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31

Κω

20 ) ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 244

21 ) ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 201

22 ) ΟΡΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 183

23 ) ΧΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ 135

24 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΟΝΤΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 119

25 ) ΜΑΜΜΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 84

26 ) ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΠΕΤΡΟΥ 70

27 ) ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 59

Μήλου

28 ) ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΠΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 98

29 ) ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77

Μυκόνου

30 ) ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 239

31 ) ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34

32 ) ΣΙΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22

Νάξου

33 ) ΚΟΡΡΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 412

34 ) ΜΑΡΟΥΛΗ-ΔΟΥΛΟΥΜΠΕΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 135

35 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΟΝΙΑ-ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 128

36 ) ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 119

37 ) ΠΑΓΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

Πάρου

38 ) ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 637

39 ) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 116

40 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 105

Ρόδου

41 ) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 413

42 ) ΠΟΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 408

43 ) ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 302

44 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 283

Σελίδα 3 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

45 ) ΣΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 250

46 ) ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΟΥΣΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 234

47 ) ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 211

48 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 210

49 ) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ 204

50 ) ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 200

51 ) ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 179

52 ) ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 169

53 ) ΦΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166

54 ) ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 160

55 ) ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 160

56 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 151

57 ) ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 149

58 ) ΔΗΜΗΤΡΙAΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 142

59 ) ΚΟΥΠΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ 137

60 ) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 126

61 ) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 125

62 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 107

63 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ 104

64 ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 89

65 ) ΓΟΜΠΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΗΤΑ 84

66 ) ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 83

67 ) ΓΙΑΚΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 69

68 ) ΤΣΙΚΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64

69 ) ΚΛΕΙΔΩΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 63

70 ) ΤΣΑΚΙΣΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 59

Σύρου

71 ) ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 187

72 ) ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184

73 ) ΡΟΥΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128

74 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109

75 ) ΖΙΩΓΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91

Τήνου

76 ) ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ 175

77 ) ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65

Σελίδα 4 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα 36

Εκλογική Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Άνδρου

1 ) ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1775

2 ) ΛΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 786

Θήρας

3 ) ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2483

4 ) ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 2253

5 ) ΑΡΤΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 880

6 ) ΔΑΝΙΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205

7 ) ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 115

Καλύμνου

8 ) ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3492

9 ) ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 2692

10 ) ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1744

11 ) ΣΚΕΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1612

12 ) ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΚΩΣΤΑ 642

13 ) ΠΟΝΗΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΟΜΙΚΟΥ 609

14 ) ΜΑΡΙΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΡΗΓΑ 504

15 ) ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 288

Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

16 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 1463

17 ) ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1046

Κέας-Κύθνου

18 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 699

19 ) ΒΙΤΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 611

Κω

20 ) ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 2812

21 ) ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2541

22 ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΩΤΗΡΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 2146

23 ) ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1934

24 ) ΝΑΚΗ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΦΡΥΝΤΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1822

25 ) ΧΑΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΑΝΙΗΛ 1519

26 ) ΚΟΠΑΔΗ-ΣΒΥΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1425

27 ) ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1074

28 ) ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ- ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 932

Μήλου

29 ) ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1734

30 ) ΒΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1132

31 ) ΓΚΙΟΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 434

Μυκόνου

32 ) ΜΠΡΙΓΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3142

33 ) ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 337

34 ) ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 240

Νάξου

35 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 4032

36 ) ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 953

37 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 767

38 ) ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 673

39 ) ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 606

Πάρου

40 ) ΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3259

41 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1258

42 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 482

Ρόδου

43 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 4228

44 ) ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 3621

Σελίδα 5 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

45 ) ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3591

46 ) ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3203

47 ) ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 3118

48 ) ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 3116

49 ) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2976

50 ) ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2851

51 ) ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2673

52 ) ΛΟΓΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2627

53 ) ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΠΕΔΟΚΛΗ 2609

54 ) ΣΤΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΑΒΒΑ 2565

55 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- ΒΑΚΙΑΝΗ ΜΑΡΙΕΤΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2419

56 ) ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 2400

57 ) ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2354

58 ) ΔΙΑΚΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2347

59 ) ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 2207

60 ) ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 2037

61 ) ΤΣΙΚΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1939

62 ) ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 1819

63 ) ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1797

64 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 1579

65 ) ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ- ΣΚΟΥΛΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 1423

66 ) ΒΕΛΙΑΔΗ ΕΛΛΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1277

67 ) ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΔΙΚΑΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1126

68 ) ΖΙΑΚΗ – ΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 1064

69 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ 1049

70 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ- ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 928

71 ) ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ – ΖΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΠΕΧΙΖΕ (ΜΠΕΪΤΖΕ) του ΙΜΠΡΑΗΜ 916

72 ) ΠΑΜΠΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 493

Σύρου

73 ) ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2936

74 ) ΔΑΔΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1397

75 ) ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ 1057

76 ) ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 1041

77 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΦΛΩΡΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 867

78 ) ΚΑΜΠΕΛΗ – ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΕΛΠΙΣ (ΕΛΠΙΔΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 552

Τήνου

79 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΑΣΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 3486

80 ) ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 418

Σελίδα 6 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα 36

Εκλογική Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Άνδρου

1 ) ΨΗΤΟΣ AΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 316

2 ) ΓΚΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28

Θήρας

3 ) ΤΣΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 189

4 ) ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108

5 ) ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 106

6 ) ΠΙΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99

7 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 70

Καλύμνου

8 ) ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ 517

9 ) ΧΛΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 390

10 ) ΦΕΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 110

11 ) ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 95

12 ) ΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80

13 ) ΜΗΛΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 72

14 ) ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 56

Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

15 ) ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ 68

16 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 27

Κέας-Κύθνου

17 ) ΒΑΣΑΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 281

18 ) ΓΡΑΤΣΙΑ ΕΛΛΗ του ΣΑΒΒΑ 4

Κω

19 ) ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141

20 ) ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 76

21 ) ΚΑΒΑΞΗ ΕΡΚΑΝ του ΑΛΗΣ 72

22 ) ΚΑΛΑΒΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 54

23 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50

24 ) ΓΙΑΡΕΝ ΙΣΜΑΗΛ του ΧΟΥΣΕΙΝ 50

25 ) ΓΚΟΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 49

26 ) ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΜΕΛΛΩ του ΝΙΚΗΤΑ 32

27 ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 28

Μήλου

28 ) ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 266

29 ) ΖΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 93

Μυκόνου

30 ) ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 96

31 ) ΣΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90

32 ) ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63

Νάξου

33 ) ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 138

34 ) ΠΑΠΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28

Πάρου

35 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 56

36 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 28

Ρόδου

37 ) ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ – ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 172

38 ) ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ 166

39 ) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 161

40 ) ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 133

41 ) ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 128

42 ) ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ 126

43 ) ΣΥΡΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 117

44 ) ΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 116

Σελίδα 7 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

45 ) ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 116

46 ) ΜΑΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 114

47 ) ΑΓΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 109

48 ) ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102

49 ) ΦΩΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 100

50 ) ΚΑΛΛΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΧΑΗΛ 93

51 ) ΧΑΤΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 82

52 ) ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 74

53 ) ΠΟΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 68

54 ) ΤΕΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 67

55 ) ΕΡΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66

56 ) ΜΑΝΤΑΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΒΕΝΙΑΜΙΝ του ΙΑΚΩΒΟΥ 66

57 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 65

58 ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 64

59 ) ΜΑΣΚΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 59

60 ) ΦΕΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 55

61 ) ΦΕΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50

62 ) ΞΥΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 39

63 ) ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 31

Σύρου

64 ) ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 100

65 ) ΡΟΥΣΣΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 98

66 ) ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 75

67 ) ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54

68 ) ΜΟΥΤΣΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 46

69 ) ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28

Τήνου

70 ) ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΣ 59

71 ) ΓΚΟΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19

Σελίδα 8 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα 36

Εκλογική Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Άνδρου

1 ) ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1276

2 ) ΙΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 957

Θήρας

3 ) ΜΑΪΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1509

4 ) ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 423

5 ) ΔΑΜΙΓΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ 203

6 ) ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 94

7 ) ΔΟΪΤΣΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 92

Καλύμνου

8 ) ΣΤΑΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2942

9 ) ΖΑΪΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1203

10 ) ΣΠΥΡΟΥ ΜΠΕΝΕΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1118

11 ) ΚΟΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 731

12 ) ΚΟΥΛΛΙΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 607

13 ) ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΣΦΟΝΤΥΛΙ) του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 366

14 ) ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 298

15 ) ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 251

Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου

16 ) ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1316

17 ) ΛΑΧΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 562

Κέας-Κύθνου

18 ) ΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 539

19 ) ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 363

Κω

20 ) ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1515

21 ) ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1131

22 ) ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 879

23 ) ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 605

24 ) ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΚΩΝΑ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΥ 426

25 ) ΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 369

26 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 365

27 ) ΡΑΜΠΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 241

28 ) ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 182

Μήλου

29 ) ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1118

30 ) ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 364

31 ) ΚΑΙΣΑΡΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 222

Μυκόνου

32 ) ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 391

33 ) ΠΑΥΛΙΔΗ ΟΛΓΑ (ΦΛΑΣΚΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 303

34 ) ΚΟΥΣΚΟΥΝΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 62

Νάξου

35 ) ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1666

36 ) ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 953

37 ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 909

38 ) ΒΕΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 773

39 ) ΓΟΥΡΖΗ ΛΗΤΩ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 330

Πάρου

40 ) ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 650

41 ) ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 285

42 ) ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227

Ρόδου

43 ) ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3790

44 ) ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 3211

Σελίδα 9 από 10 31/5/2019 3:27:54μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

45 ) ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 2878

46 ) ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ 2849

47 ) ΣΑΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2721

48 ) ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2633

49 ) ΠΑΓΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2511

50 ) ΠΑΠΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 2459

51 ) ΚΑΒΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΑΝΙΗΛ 2430

52 ) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2125

53 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 2108

54 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1996

55 ) ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1949

56 ) ΠΑΥΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1909

57 ) ΣΦΥΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1901

58 ) ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1886

59 ) ΤΡΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1804

60 ) ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1762

61 ) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1757

62 ) ΚΟΥΦΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1749

63 ) ΣΟΥΛΟΥΝΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1567

64 ) ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1565

65 ) ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1184

66 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1131

67 ) ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 1108

68 ) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ 1105

69 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 859

70 ) ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 807

71 ) ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 799

72 ) ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 682

Σύρου

73 ) ΠΑΠΙΤΣΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1596

74 ) ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1351

75 ) ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 992

76 ) ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 962

77 ) ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 927

78 ) ΜΑΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 255

Τήνου

79 ) ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ (ΡΑΦΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1020

80 ) ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΣΥΖ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 292

ΟΤΑ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ, ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019, ΣΤΑΥΡΟΙ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ


ΕΓΓΡΑΦΗ NEWSLETTER

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!