Οι υποψήφιοι στον Δήμο Ρόδου -Όλα τα ονόματα

Σε δημόσια συνεδρίαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Ρόδου, με την διαδικασία της εκούσιας δικαιοδοσίας, ανακηρύχθηκαν σήμερα οι δηλώθέντες συνδυασμοί υποψηφίων για τους Δήμους Ρόδου, Καρπάθου, Κάσου, Μεγίστης, Σύμης, Τήλου και Χάλκης.
Πιο συγκεκριμένα στον Δήμο Ρόδου ανακηρύχθηκαν όλοι οι υποψήφιοι πλην των κ.κ. ο Μιχαήλ Τσίκκη του Γεωργίου, υποψήφιο σύμβουλο της Κοινότητας Ιαλυσού με το συνδυασμό με τον τίτλο «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και Ηλία Σωτηράκη του Μιχαήλ, υποψήφιο σύμβουλο της Κοινότητας Ρόδου με το συνδυασμό με τον τίτλο «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» που υπέβαλαν γραπτή δήλωση παραίτησής τους από την υποψηφιότητά τους.
Στο διατακτικό της απόφασης αναφέρονται τα εξής:
ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω συνδυασμούς υποψήφιων Δημάρχων και Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Ρόδου της Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου:
Α. Το συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΟΥ» με έμβλημα τη λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω τη λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΙΝΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
1. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΚΟΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
1. ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
2. ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΗΛΙΑ
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΟΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΘΕΑΝΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
1. ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΒΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΔΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
7. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
9. ΨΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΔΑΝΑΗ) του ΓΑΒΡΙΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6. ΓΟΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ
7. ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
8. ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ
9. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΚΟΥΠΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΒΒΑ
11. ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
13. ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΜΑΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15. ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΖΑΝ του ΑΛΗ
16. ΜΠΑΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
18. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
22. ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
24. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΛΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
25. ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ -ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
26. ΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
27. ΠΥΡΛΙΜΠΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
28. ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ – ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
30. ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ» με έμβλημα Λευκό Πύργο κάστρου εντός ημικυκλίου σε πορτοκαλί φόντο, μαζί με το λογότυπο «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ για Δήμαρχος». Η φράση «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ» και το ονοματεπώνυμο «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ» αποτυπώνονται σε χρώμα μπλε, η φράση «ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ» σε χρώμα πράσινο και η φράση «για Δήμαρχος» σε χρώμα πορτοκαλί, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1. ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ
2. ΝΙΚΟΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΞΙΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΠΑΤΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΟΜΠΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
1. ΚΟΡΡΕ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΦΛΟΣΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΠΑΝΟΣ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
1. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΙΑΧΑΓΙΑ – ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΥΜΕΩΝ
3. ΜΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ
5. ΠΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΣΑΧΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΤΣΙΚΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ – ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΑΒΒΑ
2. ΑΪΒΑΖΗ – ΖΑΓΟΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
1. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
2. COLIADIS ALEXANDRE – BASILE (ΑΛΕΞΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
1. ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΛΕΡΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΑΡΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΑΣΣΑΡΗ – ΡΟΥΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΗΧΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΤΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
9. ΤΣΑΒΑΡΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ – ΠΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΡΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ -ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΓΟΡΑ
8. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ – ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ – ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ – ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12. ΚΑΤΣΑΡΑ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
13. ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΚΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
17. ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΜΠΟΛΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
19. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
22. ΣΒΥΡΟΣ – ΣΒΥΡΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΤΙΟΥ
23. ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΣΟΚΟΡΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΛΑΣΙΟΥ
25. ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΛΕΚΟΥ
26. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
29. ΦΑΚΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
30. ΦΕΣΙΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ ΧΑΤΖΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31. ΦΕΤΤΑΧ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ – ΙΞΑΝ
32. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΜΙΧΑΗΛ

Γ. Το συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα γλάρο που πετάει προς τον ήλιο με την ονομασία «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ», με χρώματα κίτρινο, μπλε και πορτοκαλί, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΣΑΒΒΙΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΗΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
1. ΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΜΕΛΕΧ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΜΠΑΣ – ΑΡΗ
3. ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΠΑΤΤΑ – ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ – ΚΑΡΙΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΛΗΘΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ (MIΣΣΥ) του ΜΑΡΚΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
6. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
1. ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
1. ΓΙΑΝΝΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΞΕΝΙΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΧΑΛΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΒΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
2. ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
8. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9 . ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΑΡΝΙΘΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΒΥΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ (ΛΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΛΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
16. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΘΟΥΡΟΥ
17. ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΗΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
18. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΥΡΙΑΜ) του ΝΙΚΗΤΑ
22. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ
23. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΚΑΙΑ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
25. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
26. ΡΟΔΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
28. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ
31. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΜΙΧΑΗΛ
32. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δ. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΑΞΙΩΝ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα αθλητή που τρέχει, σχηματίζοντας ταυτόχρονα τα αρχικά γράμματα (Ρ.Α.) του ονόματος της παράταξης «ΡΟΔΟΣ Αξιών», χρώματος γκρι, γαλάζιου και ροζ, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΣΑΡΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
ΜΑΚΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
1. ΝΤΟΥΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
1. ΚΟΤΖΑ ΕΚΡΕΜ του ΟΣΜΑΝ
2. ΚΟΥΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΟΛΓΑ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
2. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΡΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
1. ΜΠΙΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3. ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
1. ΜΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
1. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΣΝΕΖΑΝΑ του ΝΟΝΤΑΡΙ
2. ΚΟΥΤΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΚΑΠΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΚΑΦΕΝΤΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ
3. ΚΛΑΔΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4 . ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 . ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
6 . ΧΟΥΡΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ
4. ΙΩΣΗΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
9. ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΛΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
11. ΜΕΡΟ ΓΙΩΡΓΟ του ΒΑΣΙΛ
12. ΠΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15. ΣΤΑΥΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
17. ΤΣΙΝΝΑΣ ΒΑΛΑΣΙΟΣ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΣΙΓΚΕΡΤ του ΑΛΟ
19. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΦΥΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΦΩΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Ε. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1. ΒΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΦΑΚΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
1. ΜΑΚΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
1. ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
5. ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΚΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΩΣ
3. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΡΟΝΓΚΟ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝ
7. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΕΒΕΝΤΗ – ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΣΑΒΒΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
5. ΣΤΑΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
1. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΟΥΚΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2. ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
1. ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
1. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟY ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΑΤΣΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ
8. ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
5. ΒΟΡΕΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΔΙΜΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
9. ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΓΥΡΗ
11. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤAIΖΗ) του ΣΚΕΥΟΥ
12. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΑΒΒΑ
13. ΚΟΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΥ – ΡΟΔΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΚΥΖΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΜΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΕΛΛΙΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΟΥΤΑΦΗ – ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21. ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΠΟΚΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ
23. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ – ΣΑΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΣΑΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΣΟΦΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
26. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
27. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
28. ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ
29. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΤΕΡΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
31. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
32. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ – ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω συνδυασμούς υποψήφιων Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Ρόδου της Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου:
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΙΑΝΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4. ΔΙΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8. ΠΙΝΝΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΚΟΚΩΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
11. ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΕΡΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΖΩΗ του ΣΑΒΒΑ
4. ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΓΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΠΟΖΙΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΠΑΤΣΑΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΣΑΡΙΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΩΝΟΣ
Α. Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΝΩΜΕΝΗΣ ΜΑΛΩΝΑΣ (Α.Σ.Ε.Μ.)» με έμβλημα το οποίο απεικονίζει ένα δέντρο πορτοκαλιάς εμφαινόμενο να ριζώνεται σε πορτοκάλια (τον παραδοσιακό καρπό της Μαλώνας), μέσα σε κυκλικό πλαίσιο, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΑΖΕΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΚΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΙΕΚΚΑ – ΚΑΪΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΥΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ – ΘΩΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ
7. ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΛΩΝΑ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΣΤΡΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΚΟΥΜΠΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΚΟΥΣΟΥΛΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΜΟΣΧΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ
6. ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΑΡΩΝ
Α. Το συνδυασμό «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΜΠΑΣΤΑΝΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΛΕΒΕΝΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΠΑΪΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΛΟΥΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΧΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΕΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΖΟΥΒΑΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
Α. Το συνδυασμό » ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΣΙΔΩΡΟ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ – ΜΙΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
4. ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ & ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΒΟΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΤΑΡΙΑ – ΧΑΝΝΕΛΕ του ΣΤΙΚ ΧΕΝΔΡΙΚ ΜΙΚΑΕΛ
6. ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΜΠΩΝΑ
Το συνδυασμό «ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΝΩΜΕΝΟΙ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΦΕΣΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
6. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
Το συνδυασμό «ΚΡΗΤΗΝΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΡΝΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΠΑΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΕΩΣ
Το συνδυασμό «ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΤΟΥ
6. ΣΤΕΛΛΑ ΡΟΔΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
Α. Το συνδυασμό «Αφάντου_είσαι» με έμβλημα που απεικονίζει ένα χελιδόνι που φέρει στο σώμα και στα φτερά του πέντε συνολικά χρωματισμούς και συγκεκριμένα άσπρο στο σώμα και γαλάζιο, ροζ, κόκκινο και κίτρινο στα φτερά, το όνομα του συνδυασμού είναι «# Αφάντου_είσαι», κάτωθι του ονόματος του συνδυασμού αναγράφεται με κεφάλαια «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ» και κάτωθι αυτού αναγράφεται η φράση «…για την οριστική διαμόρφωση της πόλης μας!», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
7. ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ
8. ΠΕΡΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΠΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β. Το συνδυασμό «ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ» με έμβλημα που αποτελείται από τρία χρώματα κόκκινο, πράσινο, γαλάζιο και δηλώνει την ενότητα, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
6. ΚΑΖΑΓΚΡΑΝΤΕ ΙΩΑΝΝΑ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΑΤΟΛΙΟ
7. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΣΤΕΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ
9. ΝΙΚΟΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10. ΣΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΧΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΛΥΣΟ ΜΑΣ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΔΕΛΟΥΔΗ – ΠΙΧΙΒΕ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΛΟΨΥΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
4. ΚΑΡΑΔΑΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΙΛΑΣΙΝ ΓΙΑΧΙΑΡ του ΜΕΧΜΕΤ
8. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΑΝΑΣΗ
12. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ – ΜΙΧΑΗΛ
13. ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΣΤΑΓΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
15. ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Β. Το συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα γλάρο που πετάει προς τον ήλιο, χρώματος κίτρινου, μπλε και πορτοκαλί, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
3. ΔΡΑΚΑΚΗ – ΓΙΟΥΡΤ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΗ
4. ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΑΤΣΙΑΡΔΗ – ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΠΙΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΗΛΙΑ
7. ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΠΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
13. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Γ. Το συνδυασμό ¨ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ¨ με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΙΛΑΣΙΝ ΓΙΛΜΑΣ του ΧΑΛΗΛ
3. ΚΡΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
4. ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΑΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΗΝΑ
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΥΒΒΟΝΗ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
10. ΣΑΧΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΤΣΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΟΔΩΡΗ
12. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α. Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΛΥΘΙΩΝ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ – ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
5. ΚΩΣΤΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΑΒΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
9. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
10. ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΦΤΑΚΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΘΙΕΣ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΙΩΡΓΑΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ (ΒΑΓΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΤΕΒΑΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΚΙΟΤΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΒΒΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
10. ΧΑΣΙΛΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ του ΚΟΣΜΑ
11. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΕΝΩΣΗ ΚΟΣΚΙΝΟΥ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΤΤΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΛΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΟΥΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΓΚΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΦΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΦΛΟΚΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΧΙΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΑΛΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΠΑΡΑΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΛΟΥΚΑ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΗΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΙΝΘΟΥ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΙΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΡΟΚΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΠΛΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΙΝΘΟ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΝΤΑΡΑΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΛΙΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΗΛΙΑ
7. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΘΑΡΕΝΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ
Α. Το συνδυασμό «ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΡΝΑΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΛΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΥΡΙΜΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3. ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΙΣΣΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΟΝΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ
6. ΤΣΟΠΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Α. Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΓΓΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ
7. ΤΟΜΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΟΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΚΙΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΙΒΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
3. ΚΟΣΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΚΕΥΟΥ
6. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ
Α. Το συνδυασμό «ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ», με έμβλημα που απεικονίζει το κατά πολλά έτη υπάρχον δέντρο που δεσπόζει στην πλατεία του χωριού, κάτωθι αυτού δε αναγράφεται η λέξη «ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ» και κάτωθι της λέξης αυτής αναγράφεται η φράση «Προχωράμε Ενωμένοι», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
5. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
4. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
Α. Το συνδυασμό «Η ΣΑΛΑΚΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ», με έμβλημα που απεικονίζει τρεις τεμνόμενες καμπύλες γραμμές και έχει το λογότυπο «Η Σάλακος Μπροστά Ανεξάρτητος Κοινοτικός Συνδυασμός», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΒΙΕΡΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΟΥΓΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ

Β. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που απεικονίζει αναπαράσταση του ηλίου και ανθρώπων διαφόρων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται: «ΡΟΔΟΣ» από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
2. ΚΑΨΟΥΛΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΡΟΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΖΩΡΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΡΩΝΗΣ
Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΟΡΩΝΗΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΛΟΥΚΙΑ – ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΙΠΙΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΩΝ
Α. Το συνδυασμό «Για τις Φάνες, για το ΣΥΝΟΛΟ, ώρα αλλαγής», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    4. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
    5. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Β. Το συνδυασμό «ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΑΡΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΧΟΥΡΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Το συνδυασμό «ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΩΝ ΦΑΝΩΝ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΓΡΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ
2. ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΣΚΛΑΒΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΘΟΥ
Το συνδυασμό «ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΡΟΚΟΥΝΑ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΕΛΛΗΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΑΝΥΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΜΕΛΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΞΥΠΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΩΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΕΡΜΩΝ
Το συνδυασμό «ΕΝΩΣΗ ΛΑΕΡΜΩΝ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΑΒΒΑ
2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ
4. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΔΟΥ
Α. Το συνδυασμό «Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΛΑΡΔΟΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΑΜΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4. ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. METULLARI LOUISE του STEVEN

Β. Το συνδυασμό «ΠΡΩΤΑ Η ΛΑΡΔΟΣ ΜΑΣ», με έμβλημα που απεικονίζει το χάρτη της νήσου Ρόδου και στη θέση της Λάρδου απεικονίζεται ένα σιντριβάνι, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΓΡΙΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΚΟΥΚΟΥΒΑΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6. ΠΑΧΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΡΓΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. WINSER KAY του JAMES

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΛΙΝΔΙΩΝ ΩΡΑ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ», με έμβλημα που αποτελείται από τη φράση «ΛΙΝΔΙΩΝ ΩΡΑ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ» με χρώμα μπλε στις λέξεις «ΛΙΝΔΙΩΝ ΩΡΑ» και υπογράμμιση χρώματος πορτοκαλί και χρώμα πράσινο στις λέξεις «ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ» και απεικονίζει την δημοτική κοινότητα της Λίνδου με γκρι χρώμα και έναν ήλιο χρώματος πορτοκαλί αριστερά, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΟΣΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΙΑΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΛΑΜΠΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8. ΠΡΑΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ

Β. Το συνδυασμό «ΠΡΩΤΑ Η ΛΙΝΔΟΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΝΙΚΑ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6. MYERS NATALIE του CLIFFORD
7. ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
8. ΦΟΥΡΤΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΩΝΟΣ
Το συνδυασμό «ΑΝΟΙΞΗ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. EDMONDS LORRAINE του ROBERT
2. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΟΥΚΑ
4. KOSTOVA IVELINA του TODOROVA
5. ΜΙΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
Το συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΤΡΑΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΟΝΤΟΣ
4. ΠΟΚΚΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ
Το συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΜΑΣ» με έμβλημα που απεικονίζει το παραδοσιακό κάστρο της κοινότητας Ασκληπειού, με μπλε χρώμα και μπλε περίγραμμα, σε κίτρινο φόντο, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΚΟΥΓΚΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
4. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΠΠΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
6. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΧΕΙΡΑΚΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΙΟΥ
Το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΑΤΙΟΥ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
2. ΛΑΧΑΝΙΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΕΓΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΨΕΛΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
Το συνδυασμό «ΤΟ ΓΕΝΝΑΔΙ ΜΠΡΟΣΤΑ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΚΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
3. ΜΑΝΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΗΝΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΨΑΓΡΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
Α. Το συνδυασμό «ΚΑΤΤΑΒΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΧΑΛΗΛ του ΑΛΗ
3. ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΡΙΖΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΤΤΑΒΙΑ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΗΣ του ΧΑΛΗΛ
4. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΚΟΥΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΤΑΝΤΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΙΛΙΑΣ
Το συνδυασμό «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΜΑΚΙΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Α. Το συνδυασμό «ΑΛΜΑ ΠΡΟΟΔΟΥ» με έμβλημα που απεικονίζει τη μορφή ενός ανθρώπου κατά την επιχείρηση άλματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΗΔΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
6. ΦΡΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΑΜΑΤΡΙΑ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ – ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΛΟΛΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ», με έμβλημα το οποίο απεικονίζει τρία πρόσωπα που κρατάνε χέρια, με χρώματα πορτοκαλί και κόκκινο, μπλε και πράσινο και από κάτω τις λέξεις «ΔΥΝΑΜΗ» με χρώμα πορτοκαλί, «ΕΝΟΤΗΤΑΣ» με χρώμα μπλε και τις λέξεις «& ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ» με χρώμα πράσινο, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΑΝΤΑΜΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΥΡΛΗ – ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΡΜΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΤΣΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
7. ΤΡΙΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΟΠΕΤΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΤΣΑΛΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΣΑΛΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΥΜΠΑΝΑΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α. Το συνδυασμό «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΕΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΜΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
4. ΤΑΚΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ
5. ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΤΣΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΖΑΪΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΣΜΑΡΑΓΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΖΩΟΠΗΓΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΤΣΙΜΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΠΡΙ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΡΙΤΣΑ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
7. ΦΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ

Β. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΖΕΡΒΟΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΡΑΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΛΟΛΑΚΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΗΛΙΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΜΠΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΣΟΚΟΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΤΣΑΒΑΡΗ – ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Το συνδυασμό «ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ ΜΑΣ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΕΣΤΟΥΣΑΚΗ – ΑΡΦΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΑ – ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΕΣΦΥΓΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΑΛΕΟΝΤΟΣ
6. ΠΑΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΟΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΣΑΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Α. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΣΤΙΔΑ ΜΑΣ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα λευκό πύργο κάστρου εντός πορτοκαλί ημικυκλίου μαζί με το λογότυπο ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΣΤΙΔΑ ΜΑΣ γραμμένο με χρώματα μπλε και πράσινο, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΚΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΜΑΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Β. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ – ΠΑΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
2. ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΪΚ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΥΖΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΟΡΦΩΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΜΟΣΧΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΗΒ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
6. ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
7. ΦΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
Α. Το συνδυασμό «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ ΜΑΣ» άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΝΘΑ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΜΕΒΛΟΥΝΤΕ (ΕΜΥ) του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
9. ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ – ΑΡΝΙΤΑΛΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΛΟΪΖΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
13. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
15. ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
18. ΝΤΙΝΟΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
19. ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΟΡΧΑΝ
20. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
22. ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

Β. Το συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα γλάρο που πετάει προς τον ήλιο, χρώματος κίτρινου, μπλε και πορτοκαλί, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ – ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΟΜΙΝΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
8. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
12. ΜΠΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΗΝΑ
16. ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΠΟΝΗΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΠΟΡΤΣΕΛΛΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΙΤΟ
20. ΣΤΕΡΓΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΣΦΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ», με έμβλημα που απεικονίζει αναπαράσταση του ηλίου και ανθρώπων διαφόρων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται: «ΡΟΔΟΣ» από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:
1. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΙΑΜΑΛΗ – ΚΟΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΙΡΕΝΤΙΝ
6. ΚΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΟΥΤΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
9. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΜΑΣ ΥΒΟΝΗ – ΕΛΙΑΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΜΕΛΛΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
12. ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΟΣΜΑΝΤΖΙΚ ΖΑΔΕ ΜΕΧΜΕΤ του ΙΛΤΕΡ
15. ΠΙΧΙΒΕ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΙΜΠΡΑΗΜ
16. ΠΟΠΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
17. ΡΟΪΛΙΔΟΥ – ΤΣΙΤΣΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
18. ΣΤΑΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΟΥΣΣΟΥ
19. ΤΟΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20. ΤΡΕΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
22. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω υποψήφιους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως των τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Ρόδου της Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου:
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
Α. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ
1. ΘΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΝΙΣΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΑΝΩΝ
1. ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΑΛΕΟΝΤΟΣ
2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΙΘΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Β. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΤΡΙΟΥ
1. ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
2. ΚΑΖΩΝΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣ
1. ΖΕΡΒΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΜΑΚΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ

Δ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΕΝ ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ α) τον υποψήφιο σύμβουλο της Κοινότητας Ιαλυσού της Δημοτικής Ενότητας Ιαλυσού του Δήμου Ρόδου με το συνδυασμό «ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» Μιχαήλ Τσίκκη του Γεωργίου και β) τον υποψήφιο σύμβουλο της Κοινότητας Ρόδου της Δημοτικής Ενότητας του Δήμου Ρόδου με το συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» Ηλία Σωτηράκη του Μιχαήλ.

Πηγή:www.dimokratiki.gr

 

ΟΤΑ, ΔΗΜΟΙ, ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ, ΟΝΟΜΑΤΑ, ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019, ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ


ΕΓΓΡΑΦΗ NEWSLETTER

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!