Δημοτικές Εκλογές 2019: Όλοι οι υποψήφιοι στο Δήμο Τρίπολης

Τη λίστα με τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους Τρίπολης, που έχουν ανακοινωθεί, μετά την κατάθεση στο Πρωτοδικείο, ανά συνδυασμό, φέρνει στη δημοσιότητα το «Καλημέρα Αρκαδία».

ΤΡΙΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΕΟΥΣΑ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΥΛΗΣ)

ΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ

Δημόπουλος Σπύρος του Χρήστου

Θεοδωρόπουλος Ιωάννης του Χρήστου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ

Γεωργανόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη

Τσουκάτος Νικόλαος του Μιχαήλ

Φαράντος Γεώργιος του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

Γιαννόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου

Θεοδωρόπουλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Καρζή Παναγιώτα του Δημοσθένη

Κωτσίου Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

Παπαχρόνης Παναγιώτης (ΠΙΤ-ΠΑΝ) του Σπυρίδωνος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

Καρώνης Γεώργιος του Σωκράτη

Πανούτσου Ελένη του Σταύρου

Σταματόπουλος Δημήτριος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΥΡΙΤΙΔΑΣ

Μπένος Γεώργιος του Ιωάννη

Στρατήγη Δήμητρα του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ

Αδαμόπουλος Γεώργιος του Γιαννάκου

Γαρδίκα Αθανασία του Ιωάννη

Μπαφέ – Λεοντάρη Μαρία του Βασιλείου

Μπουζιάνη – Γιαννιώση Σωτηρία του Γεωργίου

Τσιπιανίτης Αθανάσιος του Αλεξάνδρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αλουπογιάννη Δήμητρα του Γεωργίου

Ανδριανάκος Χρήστος του Αθανασίου

Βρέντας Σπυρίδων του Ηλία

Γαλάνη Ευσταθία του Βασιλείου

Γεωργουδιούς Αναστάσιος του Μενέλαου

Γκαζέλης Τιμολέων του Θύμιου

Γκαργκάσουλας Χρυσοβαλάντης του Κωνσταντίνου

Δημητρακόπουλος Ηλίας του Βασιλείου

Δημήτρουλα Παναγιώτα (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

Ηλιόπουλος Ιωάννης του Χαρίλαου

Κακλαμάνος Αναστάσιος του Δημητρίου

Καμπυλαυκάς Παναγιώτης (Πάνος) του Ιωάννη

Καραλής Θεόδωρος του Ιωάννη

Καρατζιά – Δούρου Ελένη του Θεοδώρου

Κοράκη Σταυρούλα του Επαμεινώνδα

Κούγιας Δημήτριος του Γεωργίου

Κουτσιούμπης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Λυμπεροπούλου Βασιλική (Κική) συζ. Ηλία

Μοίρα Μαρίνα του Παναγιώτη

Μπακέας Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Μπαρμπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Μπαρούφης Κωνσταντίνος του Αριστείδη

Μπόρα Σοφία του Νικολάου

Μπράβου Αναστασία του Παναγιώτη

Μπρακουμάτσου Θεοδώρα του Ηλία

Νάτσης Βασίλειος του Νικολάου

Ντασιώτη – Ρόκκα Θεοδώρα του Κωνσταντίνου

Παπαδημητρίου Σωτήριος του Γεωργίου

Παπαδοπούλου Αικατερίνη του Χρήστου

Παπούλιας Νικόλαος του Σωκράτη

Παρασκευοπούλου Ελένη του Παναγιώτη

Πολύδερα – Ρόδη Γεωργία του Γεωργίου

Πολυδώρου Μαρία – Γεωργία του Νικολάου

Προκοπίου Νικόλαος του Χρήστου

Ρουσιώτης Γρηγόριος του Νικολάου

Σκιαδά Μαρία του Παναγιώτη

Σκούρτη Σωτηρία (Ρούλα) του Ιωάννη

Stan Elena – Viorica του Vasile

Τότσης Ηλίας του Νικολάου

Τσιώνη Όλγα του Σπυρίδωνος

Φατούρος Χαράλαμπος του Ιωάννη

Ψαρράς Ιωάννης του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ

Καλδής Αναστάσιος του Νικολάου

Τριάντου Σταματίνα συζ. Νικολάου

———————————————————————————————————-

ΝΕΑ ΤΡΙΠΟΛΗ (ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ)

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ
ΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ
ΑΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΙΚΟΣΙΔΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΝΤΟΡΑΒΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΣΙΟΛΕ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ – ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ
ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
ΤΑΛΟΥΜΗ – ΤΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΑΜΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΑΒΡΗΛΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΡΟΥΖΙΑ ΕΡΙΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΑΜΠΑΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΖΗΣΗ ΟΡΝΕΛΑ του ΕΝΤΜΟΝΤ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΟΠΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΚΟΥΡΤΗ – ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΟΥΜΠΑΡΔΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΛΑ – ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΟΥΡΙΚΑ – ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΑΝΕΛΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ)  του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΕΡΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΜΠΗΛΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΛΥΓΕΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

——————————————————————————————————-

ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΥΡΙΟ (ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΟΥΜΗΣ)

ΤΖΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ

Αποστολόπουλος Φώτιος του Λάμπρου

Κόκκορης Σπύρος του Βασιλείου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ

Λύγδας Γεώργιος του Παναγιώτη

Μαυρομάτη Γεωργία του Παναγιώτη

Παπαδάτος Ιωάννης του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

Κουτσούγερα Τσιώλη Ελένη του Βασιλείου

Ξηρογιάννης Παναγιώτης του Γεωργίου

Οικονομόπουλος Γεώργιος του Μιχαήλ

Σωτηρόπουλος Δημήτριος – Δήμος του Παναγιώτη

Τσάμης Χρήστος του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

Πίπης Ιωάννης του Παντελή

Σπηλιωτόπουλος Ηλίας του Αθανασίου

Σταθούλη Θεοδώρα του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ

Ντελίκα Ελένη του Παναγιώτη

Μπιστόλα  Βασιλική του Πέτρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ

Αλεξάκης Βασίλειος του Δημητρίου

Γρηγοροπούλου Μαρία Ελένη του Ιωάννη

Κωτσιοπούλου Μαρία του Ξενοφώντα

Νοτοπούλου Ασημίνα του Αναστασίου

Πολίτη Αντιγόνη του Παναγιώτη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αναστασιάδη Γεωργία – Γιούλα του Παναγιώτη

Αντωνόπουλος Ευάγγελος – Άγγελος του Γεωργίου

Αργυροπούλου Παναγιώτα – Μπέτυ του Ευάγγελου

Βασιλόπουλος Ιωάννης του Αθανασίου

Γεώργου Βασιλική του Γεωργίου

Γιαννακοπούλου Χριστιάνα του Αθανασίου

Διολίτση Ελένη του Σπυρίδωνος

Δουκουμόπουλος Δημήτριος του Σπυρίδωνος

Δρούλια Νίκη του Ανδρέα

Θεοδωρίδης Γεώργιος του Πέτρου

Κανελλόπουλος Αλέξανδρος του Παρασκευά

Καπογιάννης Περικλής του Παναγιώτη

Καψή Παναγιώτα του Αλεξίου

Κολιόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου

Κοττής Βασίλειος του Παναγιώτη

Κούρος Ηλίας του Παντελή

Λαγός Γεώργιος του Αθανασίου

Λέλε Γεωργία του Ευάγγελου

Μακαρούνης Δημήτριος του Νικολάου

Μητροπούλου Ευγενία του Κωνσταντίνου

Μπαλή Γιάννα – Γιανούλα του Ευσταθίου

Μπαλή Παναγιώτα – Γιώτα του Παναγιώτη

Μπιτσιαράς Δημήτριος του Λάμπρου

Ντάνος Θεόδωρος του Παντελή

Παναγοπούλου Γεωργία του Νικολάου

Πανουτσοπούλου Γεωργία του Ιωάννη

Παπαδοπούλου Μαρία του Μιχαήλ

Παπαθεοφάνης Γεώργιος του Αντωνίου

Παπανικολάου Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Πασπάτης Αλέξανδρος του Βασιλείου

Ρουσοπούλου Ιωάννα του Νικολάου

Σιακωτός Νικόλαος του Ηλία

Σπηλιόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Συρεγγέλας Ανδρέας του Ιωάννη

Σώτηρας Χρήστος του Σωτηρίου

Τζιούμης Θεόδωρος του Γεωργίου

Τσαγκαρέλης Αντώνιος του Γεωργίου

Τσαρουχά Τριαντάφυλλη – Φυλλιώ του Σταύρου

Χαλκιάς Ηλίας του Παναγιώτη

Χατζόπουλος Στέφανος του Στυλιανού

Χλέπας Παναγιώτης του Σωτηρίου

Ψιμούλης Ηλίας του Χρήστου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ

Δρακόπουλος Κωνσταντίνος του Βασιλείου

Καρούντζου Ελένη του Ξενοφώντα

 ——————————————————————————————————

ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ (ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ)

ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ)

ΣΥΡΜΙΚΟΥ-ΜΠΙΣΜΠΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΤΖΥ) του ΤΡΥΦΩΝ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ)

ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ)

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ.(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ)

ΠΑΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ)

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ)

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ.(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΚΛΑΔΟΥΡΗ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ)

ΤΣΙΑΓΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ)

ΜΠΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΓΓΕΛΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ)

ΔΕΛΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΣΗΜΑΚΗ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ)

ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ)

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒ. ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΖΑΒΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ )

ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΑΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΟΛΟΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΥΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΛΙΓΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΠΙΛΛΑ ΕΦΤΑΛΙΑ του ΠΕΤΡΟ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΠΙΡΤΑΧΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΜΑΛΕΒΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΡΕΒΕΛΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ-ΞΥΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΣΙΔΕΡΗ –ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒ. ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΣΙΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΣΚΙΠΗΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΣΚΟΡΠΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΤΣΑΜΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΦΑΧΟΥΡΙ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΣΑΛΕΧ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΦΛΕΣΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΩΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ)

ΜΠΕΡΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒ. ΔΗΜ. ΣΥΜΒ. (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ)

————————————————–

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ)

ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ              Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ

υποψήφια δημοτική σύμβουλος

  1. ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΡΥΘΙΟΥ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  2. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΒΙΔΙΟΥ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια  ΤΕΓΕΑΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΙΠΟΛΗΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΟΝΤΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ- ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΓΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΙΟΥ
  5. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  15. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΡΙΝΗ
  17. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΜΠΡΟΥΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  20. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  22. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  23. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ – ΜΠΟΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  24. ΠΑΣΠΑΤΗ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΣΙΛΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  27. ΣΤΑΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  28. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια  ΦΑΛΑΝΘΟΥ

υποψήφια δημοτική σύμβουλος

  1. ΜΑΖΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

——————————————————

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΣΝΟΣ

  1. ΒΟΣΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
    (υποψήφιος Δήμαρχος)
     
    Εκλογική Περιφέρεια Βαλτετσίου
    ΚΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
     
    Εκλογική Περιφέρεια Κορυθίου
    ΒΕΡΕΜΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΓΑΡΓΑΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    Εκλογική Περιφέρεια Λεβιδίου
    ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ – KΑΡΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΝΕΛΛΟΥ)

    ΣΤΡΕΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
     
    Εκλογική Περιφέρεια Μαντινείας
    ΒΙΡΒΗΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    Εκλογική Περιφέρεια Σκυρίτιδας
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
     
    Εκλογική Περιφέρεια Τεγέας
    ΑΡΡΑΛΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    ΓΚΙΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
    ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
    ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
    ΣΜΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
    Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης
    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
    ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    ΒΕΡΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    ΒΟΣΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΟΥΣΑΝΝΑ (ΣΟΥΖΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΓΚΟΡΑ ΝΤΡΙΤΑ (ΑΝΤΙΓΟΝΗ) του ΡΟΛΑΝΤΙ
    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
    ΖΓΚΟΥΡΑΤΗ ΚΛΑΪΝΤΗ του ΑΦΡΙΜ
    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΛΕΙΟ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    ΚΑΡΑΤΙ ΠΑΟΛΑ του ΠΕΤΡΟ
    ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    ΚΟΥΣΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
    ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΜΙΓΓΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
    ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    ΜΠΕΡΛΗ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    ΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
    ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
    ΠΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    ΡΟΪΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
    ΤΟΥΝΤΑ-ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
    ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

    ΤΣΙΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    Εκλογική Περιφέρεια Φαλάνθου
    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

πηγή: kalimera-arkadia.gr

ΟΤΑ, ΔΗΜΟΙ, ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019, ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ


ΕΓΓΡΑΦΗ NEWSLETTER

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!