Τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών του ΣΥΠΑ

Ο ΣΥΠΑ ενημερώνει ότι σύμφωνα με τα Πρακτικά Αρχαιρεσιών των Εφορευτικών Επιτροπών του Συλλόγου, τα αποτελέσματα των εκλογών της 22ης Νοεμβρίου 2021, έχουν ως εξής:

1. Για Διοικητικό Συμβούλιο (κεντρικό Δ.Σ ) ψήφισαν 1250, έγκυρα 1211 ψηφοδέλτια.

Έλαβαν:

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

2021

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ ΓΙΑ ΔΣ

ΕΔΡΕΣ ΓΙΑ ΕΕ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

596

13

3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

156

3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

358

8

2

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Π.Α.Ε.Κ.)

36

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών (ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.)

65

1

Εκλέγονται για το Διοικητικό Συμβούλιο, κατά σειρά εκλογής, σύμφωνα με την σταυροδοσία οι εξής συνάδελφοι:

1.

Πανουτσάκου Βέτα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2.

Αγάκου Βάντα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

3.

Παγανέλη Αριάδνη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

4.

Ντόντος Παναγιώτης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

5.

Καζάκος Βαγγέλης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

6.

Ζαβερδινός Άλκης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

7.

Δοξακίδης Σωτήρης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

8.

Κορκίδου Σωτηρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

9.

Στεβή Ειρήνη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

10.

Κοντούδης Κυριάκος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

11.

Μαντσιώκα Αλεξάνδρα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

12.

Ανδρεαδέλης Ιωάννης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

13.

Σαραντοπούλου Κάκια

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

14.

Δεγαίτη Βασιλική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

15.

Πασβαντίδης Χαράλαμπος

ΑΝΑΓΕ ΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

16.

Μπακογιώργος Ευάγγελος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

17.

Πολυζώη Ευαγγελία

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

18.

Τσιλογεώργης Γιώργος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

19.

Πέππας Θωμάς

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

20.

Ζερβάκης Χρήστος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

21.

Γυπαράκης Γιώργος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

22.

Κυριακόπουλος Γιώργος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

23.

Φωτεινός Σταύρος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

24.

Πνακάς Χαράλαμπος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

25.

Ιωακειμίδου Νικολέτα

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών

Για την Ελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται κατά σειρά εκλογής, σύμφωνα με την σταυροδοσία εκλέγονται οι εξής συνάδελφοι:

1

Ζακυνθινού Αγγελική

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2

Θυμιανού Χρυσούλα

» »

3

Σερδενιώτη Λαμπρινή

» »

4

Στρατιδάκης Γεώργιος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

5

Γιώγιος Ιωάννης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

2.Για τη Διοικούσα Επιτροπή Παραρτήματος Αθήνας ψήφισαν 781, έγκυρα 749 ψηφοδέλτια.

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

2021

ΤΟΠ.ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

356

3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

99

1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

227

2

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών (ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.)

67

1

Εκλέγονται για την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Αθήνας, σύμφωνα με την σταυροδοσία οι εξής συνάδελφοι:

1

Πανουτσάκου Βέτα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2

Αγάκου Βάντα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

3

Παγανέλη Αριάδνη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

4

Ρηγόπουλος Γεώργιος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

5

Σούλτος Ιωάννης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

6

Στασινοπούλου Ιωάννα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

7

Ιωακειμίδου Νικολέτα

ΠΡΩ.ΤΑ.ΣΥ

3 .Για τη Διοικούσα Επιτροπή Παραρτήματος Ανατολικής Αττικής ψήφισαν 129, έγκυρα 123 ψηφοδέλτια.

Έλαβαν:

2021

ΤΟΠ.ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

68

4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

21

1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

34

2

Εκλέγονται για την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ανατολικής Αττικής, σύμφωνα με την σταυροδοσία οι εξής συνάδελφοι:

1

Ακούλογλου Κατερίνα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2

Δοξακίδης Σωτήρης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

3

Χουλιαρέα Μαρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

4

Τσίγκας Κωνσταντίνος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

5

Χατζοπούλου Αγγελική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

6

Μπέκας Ανδρέας

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

7

Κατσαρός Νίκος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

4 .Για τη Διοικούσα Επιτροπή Παραρτήματος Δυτικής Αττικής ψήφισαν 116, έγκυρα 109 ψηφοδέλτια.

Έλαβαν:

2021

ΤΟΠ.ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

54

4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

19

1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

36

2

Εκλέγονται για την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δυτικής Αττικής, σύμφωνα με την σταυροδοσία οι εξής συνάδελφοι:

1

Γκάνιου Κατερίνα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2

Σκούρτη Βασιλική

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

3

Απατσίδου Ελένη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

4

Πριτσιανάκη Μαρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

5

Ποδιώτης Δημήτρης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

6

Νέγκας Ιωάννης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

7

Τσουρούπης Άγγελος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

5.Για τη Διοικούσα Επιτροπή Παραρτήματος Πειραιά & Νήσων ψήφισαν 221, έγκυρα 210 ψηφοδέλτια.

Έλαβαν:

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

ΤΟΠ.ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

123

4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

23

1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

64

2

Εκλέγονται για την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Πειραιά & Νήσων, σύμφωνα με την σταυροδοσία οι εξής συνάδελφοι:

1

Κορκίδου Σωτηρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2

Κοντούδης Κυριάκος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

3

Μαντσιώκα Αλεξάνδρα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

4

Ζαμπετάκη Μαρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

5

Σταθάκου –Στρατάκου Μαγδαληνή

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

6

Φραγκάκου Μαρία

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

7

Αντωνιάδη Μαρία

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

6.Για αντιπροσώπους στην Ομοσπονδία (ΟΣΥΑΠΕ) ψήφισαν 1244, έγκυρα 1191 ψηφοδέλτια. Εκλέγονται 54 αντιπρόσωποι για το επικείμενο Συνέδριο της ΟΣΥΑΠΕ.

Έλαβαν:

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

2021

ΨΗΦΟ

ΕΔΡΕΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

577

26

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

164

7

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

342

16

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Π.Α.Ε.Κ.)

32

1

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών (ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.)

76

4

Εκλέγονται ως αντιπρόσωποι για το Συνέδριο της Ομοσπονδίας (ΟΣΥΑΠΕ), σύμφωνα με την σταυροδοσία οι εξής συνάδελφοι:

1

Πανουτσάκου Βέτα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

2

Αγάκου Βάντα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

3

Καζάκος Βαγγέλης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

4

Παγανέλη Αριάδνη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

5

Ντόντος Παναγιώτης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

6

Ζαβερδινός Άλκης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

7

Κορκίδου Σωτηρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

8

Ανδρεαδέλλης Γιάννης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

9

Κοντούδης Κυριάκος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

10

Στεβή Ειρήνη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

11

Δοξακίδης Σωτήρης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

12

Μαντσιώκα Αλεξάνδρα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

13

Σπιθάκη Ειρήνη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

14

Φιλιάδης Φίλιππος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

15

Γαβαλάς Αργύρης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

16

Γεροντή Κυριακή

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

17

Μπουλταδάκη Έφη

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

18

Κοκοβιάδου Σωτηρία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

19

Ζητούδης Στυλιανός

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

20

Δάγλας Ιωάννης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

21

Θυμιανού Χρυσούλα

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

22

Ποριάζογλου Βενετία

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

23

Τσίγκας Κωνσταντίνος

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

24

Σκούρτη Βασιλική

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

25

Σαραντοπούλου Κάκια

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

26

Βασιλόπουλος Παναγιώτης

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

27

Δεγαίτη Βασιλική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

28

Πασβαντίδης Χαράλαμπος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

29

Τσιλογεώργης Γεώργιος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

30

Μπακογιώργος Ευάγγελος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

31

Πολυζώη Ευαγγελία

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

32

Ζερβάκης Χρήστος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

33

Πέππας Θωμάς

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

34

Γυπαράκης Γεώργιος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

35

Σούλτος Ιωάννης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

36

Δρούλια Τρισεύγενη

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

37

Νέγκας Ιωάννης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

38

Σταματάκη Αικατερίνη

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

39

Χατζοπούλου Αγγελική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

40

Μακριδάκης Βσίλειος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

41

Καρυώτης Παναγιώτης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

42

Ρούσσου Μαργαρώ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Δ.Σ.Υ.Π.Α.

43

Κυριακόπουλος Γεώργιος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

44

Τσουρούπης Άγγελος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

45

Φωτεινός Σταύρος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

46

Κατσαρός Νικόλαος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

47

Πνακάς Χαράλαμπος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

48

Στασινοπούλου Ιωάννα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

49

Κοκμοτός Ευθύμιος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

50

Ιωακειμίδου Νικολέτα

ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.

51

Μπουκουβάλας Αχιλλέας

ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.

52

Γιαννάκη Ελένη

ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.

53

Ζαγορήσιος Χαρίλαος

ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.

54

Καπόγιαννης Ηλίας

Π.Α.Ε.Κ.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου μας συγκροτήθηκε σε σώμα εξέλεξε τις διακριτές θέσεις ευθύνης, που προβλέπονται από το καταστατικό (θα βγει αναλυτική ανακοίνωση).

Σας επισυνάπτουμε τα Πρακτικά Αρχαιρεσιών της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής και των Εφορευτικών Επιτροπών των Παραρτημάτων, όπου αναγράφονται αναλυτικά τα αποτελέσματα των εκλογών και η σταυροί που έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι συνάδελφοι.

Comments are closed.


Recent Posts

Γιάννης Στρατάκης: Στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ καταδικάζουν την επίθεση εναντίον του δημοσιογράφου

Την επίθεση εναντίον του δημοσιογράφου Γιάννη Στρατάκη καταδίκασαν στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ. Ειδικότερα, οι Μάριος Κάτσης και Αναστασία Γκαρά, εξέφρασαν την…

15 λεπτά ago

«Η ΕΡΤ γ@@@» – Επική αντίδραση πολίτη, άφωνη η δημοσιογράφος

Ένα... επικό στιγμιότυπο στον αέρα της ΕΡΤ έγινε χθες. Η ρεπόρτερ της εκπομπής, βρέθηκε στο Σύνταγμα για να καλύψει το…

21 λεπτά ago

Χαλκιδική: Χωρίς τις αισθήσεις o άνδρας που καταπλακώθηκε από δέντρο

Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε άνδρας που καταπλακώθηκε από δέντρο στη Νέα Καλλικράτεια Χαλκιδικής, σύμφωνα με την Πυροσβεστική Υπηρεσία. Ειδικότερα,…

31 λεπτά ago

FIFA: Ανέβασε βίντεο -απάντηση για το δεύτερο γκολ της Ιαπωνίας

Με βίντεο που ανέβασε στο λογαριασμό της, εξηγεί την απόφαση που πήραν οι διαιτητές. Η τεχνολογία δείχνει ότι η μπάλα…

33 λεπτά ago

ΕΕ: “Σφραγίδα” στο πλαφόν στα 60 δολ. το βαρέλι για το ρώσικο πετρέλαιο

Η Πολωνία αποδέχθηκε τη συμφωνία της Ευρωπαϊκής Ένωσης για το ανώτατο όριο τιμής των 60 δολαρίων για το ρωσικό πετρέλαιο…

38 λεπτά ago

Βρετανία: Θάνατοι παιδιών από στρεπτόκοκκο Α -Τα συμπτώματα

Συναγερμός στη Βρετανία μετά την αύξηση των θανάτων παιδιών που προσβλήθηκαν από στρεπτόκοκκο Α. Ο προηγούμενος τραγικός απολογισμός έκανε λόγο για…

46 λεπτά ago